KISIRLIK

Hayıt otu hipofiz bezini tetikleyerek kadınlık hormonlarının dengeler. Kadınlık hormonlarını doğal yöntemlerle dengelediği için,yan etkisi yoktur. Sentetik Hormon tedavisi gören kadınlarda ise yan etkiler görülebiliyor.

Hayıt otu, yumurtlama periyodunu düzenler, hamile kalma şansının artırır.

Hayıt tohumu adet düzensizliklerini giderir. Kanamanın az veya çok olması, kanamanın ağır veya sancılı geçmesini düzelterek , düzene koyar. Hayıt tohumu, aynı zamanda hem kadınlarda Cinsel istek arttırıcı, hem de cinsel istek azaltıcı özelliğe sahiptir. Yani, cinselliğiniz çok fazla ise azaltır, az ise isteği çoğaltır.

Daha iyi sonuç alabilmek için 3 ay kullanmak gerekiyor.

KULLANIMI:

Akşam yatmadan önce ve sabah kahvaltıdan yarım saat önce bir bardak suya bir çorba kaşığı Hayıt otu balı karıştırılır (elli gram çörek otu , ,elli gram tarçın küçük bir şişede karıştırılarak bir çay kaşığının yarısı kadar bal şerbeti ile karıştırılıp içilirse şifa olur.)

SEDEF, EGZAMA , VİTİLİGO VE BİRÇOK CİLT HASTALIKLARINDA

Lavanta balının karaciğere olan olumlu etkisi ve sakinleştirici özelliğinin yanında cilt hastalıklarının iyileşmesinde çok önemli faktöre sahiptir.Akşam yatmadan önce ve sabah kahvaltıdan yarım saat önce bir su bardağına bir çorba kaşığı Lavanta balı ,bir şeker kaşığı ev yapımı elma sirkesi ve yarım çay kaşığı çörek otu ilave edilerek içilir. Bunun yanında lavanta balı elma sirkesi ve çörek otu ile yapılan macun yara olan bölgeye günde bir kere sürülüp yaklaşık bir saat bekletildikten sonra yıkanırsa cilt hastalıklarında şifa olduğu tespit edilmiştir.